Moj stav

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Moj stav

Komentar by Admin on Sun 03 Aug 2014, 2:35 pm

Na ovoj temi napisite nesto kao svoj stav dana, o bilo cemu ako imate potrebu

Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 1983
Registration date : 2008-04-03

O meni
Pravo ime: Razim

http://www.brka56.com

Na vrh Go down

Re: Moj stav

Komentar by Admin on Sun 03 Aug 2014, 2:36 pm

Ja sam se ovih dana nacitao kojekakvih gluposti o Hitleru kojeg prizivaju ljudi koji pojma nemaju o Istoriji ...ok, nisam ni ja strucnjak ali slijedeci logiku ne mogu da se otmem utisku da ga ljudi prizivaju samo zbog toga sto je ubijao Jevreje I eto ko biva ne bi bilo Izraela da ih je sve pobio.
E sad zapitajte se koja je razlika izmedju extremnih izraelaca I onih u Hitlerovo vrijeme I onih koji ga prizivaju.
Zar ljudi ne shvataju da pisuci hvalospjeve Hitleru postaju fasisti
Ne treba zaboraviti da je u drugom svjetskom ratu poginulo oko 60 miliona ljudi, milioni ljudi ostali invalidi, unisteno je sve sto se moglo unistiti. Hitler nije ubijao samo Jevreje, ne....on je ubijao sve koje je smatrao nizom vrstom od Nijemaca a nas slavene je takodje smatrao nizom vrstom.
Moze li zdrav razum prihvatiti te hvalospjeve o Hitleru?
Izgleda da je to danas postalo jako "cool" medju nasom rajom.

Admin
Admin
Admin

O meni

Na vrh Go down

Komentar by Admin on Sat 04 Oct 2014, 12:20 am

Bajram samo sto nije, iza ugla se sunja a ja nisam sretan iako bi po nekoj logici trebao biti
Iako bi mi na licu trebao biti osmijeh ipak to nije tako, naime, moje je lice u grcu kada pomislim da je sutra Bajram
Zar ja necu moci svojim roditeljima cestitati Bajram; Draga moja mati, dragi moj babo Bajram Serif Mubarek Olsun!
Necu moci, jer oni to nece cuti, ali da li ce vidjeti samo Bog zna.
Jak sam kao stijena ali uhvati me slabost kada su u pitanju moji roditelji, kada je u pitanju moja porodica.
Bez ikakvog stida priznajem da su mi oci suzne a u grlu jako steze.....ne dam se ali vrela suza przi obraz spustajuci se do usana.
Slijedece godine planiram doci u Brku ali znam da prvi puta nece me docekati moja majka a ja cu plakati grleci moje najblize moje u Brci jer oni ce biti jedini podsjetnici da sam ostao bez roditelja
Nije sve tako crno I tuzno jer ima puno razloga da moj zivot bude pozitivan ali eto u trenutku slabosti ovaj status je tu Sad

Admin
Admin
Admin

O meni

Na vrh Go down

Komentar by tajna54 on Fri 10 Oct 2014, 11:37 am

Moje naiskrenije saucesce..Iako imas svoju porodicu,decu,unuka zivot.Iako to znaš, svejedno se nađeš u praznom prostoru. Izgubiš nekog ko je uvijek bio tu za tebe. Roditelj je uvijek i zaštitnik i prijatelj. Kad izgubiš roditelje osjećaš se kao da se spotičeš i gubiš tlo jer bez obzira na godine, dijete si svojih roditelja i oni su najveći izvor mudrosti i bezuvjetne ljubavi, s tobom su od trenutka kad se rodiš i, ako imaš sreće, uvijek hodaju uz tebe, voleći te i cuvati...Mozda uz toplu rec iskrenih prijatelja i tuga se lakse podnosi

tajna54
Korisnik
Korisnik

Broj komentara : 20
Registration date : 2014-10-10

Na vrh Go down

Komentar by Admin on Fri 10 Oct 2014, 11:44 am

Hvala Tajna, pozdrav I dobro nam dosla
Mjesec je dana proslo kako mati ode ali zivot mora ici dalje
Ne smijemo se predavati iako imam brojne problem
Nista nije nerjesivo samo treba vremena
Sjecanje na nase najmilije necu predate zaboravu ali sam svjestan da zivot ide dalje I da ista sudbina ceka sve nas
Uostalom tako je zapisano svima pa eto dok covjek zivi treba se boriti

Admin
Admin
Admin

O meni

Na vrh Go down

Komentar by Ledena on Mon 05 Jan 2015, 11:42 pm

Prestati davati drugima objašnjenje za svoje postupke.

Ledena
Korisnik
Korisnik

Broj komentara : 8
Registration date : 2015-01-02

Na vrh Go down

Komentar by Sponsored content

Sponsored content

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh

- Similar topics