Budi covjek, pa sve ostalo

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Budi covjek, pa sve ostalo

Komentar by Admin on Fri 25 Jul 2014, 7:47 pm

Ponekad je tesko ne biti radikalan i extreman kada vidis kakvi se sve zlocini desavaju a svijet suti, suti arapska liga, sute islamske drzave, raduju se obicni ljudi koji mrze Palestince samo zato sto su muslimani. Nevjerovatno kako ljudi mogu biti pogani i puni mrznje a mnogi od tih pogana ide u crkvu i kazu za sebe da su vjernici. Pa mater im jebem, u kojeg li oni Boga vjeruju kada je za njih pravedno ubijanje nemocnih a posebno ubijanje djece. Pripadam muslimanskoj zajednici ali eto ne praktikujem vjeru ali kada na internetu procitam komentare od govana koji sebe nazivaju vjernicima dolazim u iskusenje da i ja budem "veci vjernik" od njih. Ipak, svjestan sam da se ne smijem izjednaciti sa onima koji su obicno smece i smrdljivi ljudski otpad vec eto ostaje ovaj nacin da izrazim svoj licni protest nad masakrima koje vrsi fasisticki Izrael. Juce vidim kod jedne radne kolegice koja je iz Rumunije na njenoj stranici (facebook) podrska Izraelu i ja odmah tu postavim slike ubijene djece da ne bi bila pogresno informisana i znate sta se desilo:Izbrisala je to nakon par minuta> Ma jebo je pokojni Causesku u dupe smrdljivo

Admin

Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 1985
Registration date : 2008-04-03

O meni
Pravo ime: Razim

http://www.brka56.com

Na vrh Go down

Re: Budi covjek, pa sve ostalo

Komentar by Admin on Tue 29 Jul 2014, 10:54 pm

Na jednom forumu procitao sam ovo pa vam prenosim u original jer mi se svidja a I istina je.....to je moje misljenje

Hercegovka :

Objavljeno Danas, 17:03

Rijeci moje rahmetli mame nikad necu zaboravit, kad sam je pitala, je li tesko roditi dijete i boli li, rekla mi je "tesko jeste ali nista strasno, u odnosu kako je tesko od njega covjeka napravit, a da ne boli, boli i to dobro ali boli puno vise, ako ga ne odgojis.

Admin
Admin
Admin

O meni

Na vrh Go down

Komentar by Admin on Tue 12 Aug 2014, 11:09 am

Robin Williams je umro (sumnja se na samoubistvo) I nema internetske stranice koja ne objavljuje podatke o njemu
OK, razumijem ljude da vole nekog glumca, pjevaca I slicno....ali ima nesto drugo: Svi ko nesto zale njega a ne zale stotine drugih koji umiru svaki dan od zlocinaca iz Izraela npr.
Kod mnogih necete naci nista, ma kakvi, takvima su vazni glumci, pjevaci, drogerasi, alkoholicari koji izvrse samoubistvo
Nre zelim ispasti bezosjecajan ali zelim da iznesem cinjenice koje su evidentne

Admin
Admin
Admin

O meni

Na vrh Go down

Komentar by Admin on Tue 02 Sep 2014, 10:40 pm

Poslije jucerasnjeg gledanja starih kaseta sa razlicitim video sadrzajima iz Bosne poceo sam razmisljati o prijateljstvima medju nasim ljudima, zivotu, svojoj rodbini, porodici, poslu itd.
Razmisljam....sta se desilo da su se ljudi toliko otudjili jedni od drugih?
Zasto je toliko mrznje medju ljudima?
Zasto toliko netrpeljivosti, netolerancije.....?
Danas sam se u svim tim mojim razmisljanjima sjetio jednog radnog kolege koji je umro prije 8 mjeseci.
Naime, ja i on smo bili veoma dugo u istom odjeljenju u kompaniji i taj radni kolega mi je veoma cesto poturao a opet sve iz straha da njega ne otpuste jer sam ja bio dosta kvalitetniji u svemu
U redu, nije to ni vazno, vec zelim da kazem kako sam rijesio te "nesporazume"
Nekoliko mjeseci prije nego sto ce on umrijeti (iznenadna smrt) razgovarao sam s njim i rekao da mi oprosti ako sam ga ikada bilo cime uvrijedio a sa moje strane sve mu oprastam bez obzira na sve.
Tu smo se slozili i jedan drugome oprostili a samo nakon pet ili sest mjeseci on se iznenada razbolio i umro
A sta zelim da kazem sa ovom pricom?
Pa zasto ne bi svi slicno uradili sa onima koji to zele a oni koji to ne zele ne moraju a mi ih necemo mrziti
Vidite nesto.....zivot ide, galopira, nestaje a ljudi se za sitnice 'kolju"
Evo uskoro ce u BiH izbori i ponovo dolazi vrijeme kada ce pojedinci poceti vrijedjati i svoje najblize zbog neslaganja u politici a opet sve u interesu politicara i stranaka.
Mnogi od nas su svaki dan izlozeni riziku da izgubimo zivot kako u saobracaju ili npr. mozdanim i srcanim udarom pa se pitam cemu tolika neprijateljstva, mrznja
Gdje je nestalo ono prijasnje druzenje komsija na svakodnevnoj kahvi......mozda negdje i ima ali sve je to slabo
Otvorimo novu stranicu i pokusajmo nesto drugacije nego sto smo to do sada radili

Admin
Admin
Admin

O meni

Na vrh Go down

Komentar by Sponsored content

Sponsored content