Religija protiv homosexualaca

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Religija protiv homosexualaca

Komentar by Admin on Wed 23 Jul 2014, 7:10 pm

Ok, evo mene opet sa temom a inspiraciju sam dobio slusajuci radio AM 64 khz wgst Atlanta (Glenn Beck Radio)
Naime, nekoliko osoba je raspravljalo o homosexualcima i nekoliko od njih je izjavilo da ih vrijedja prisustvo homosexualaca u njihovoj blizini
Tada je krenula diskusija u kojoj su se takmicili ko ce vise losih stvari reci o njima a onda su potegnuli argumente i to one crkvene.
Kazu da je krscanstvo strogo protiv homosexualizma i da im nije jasno zasto homici dolaze u crkvu kada znaju da nisu dobrodosli.
Potegnuli su pitanje sportista jer i medju njima ima jako puno homosexualaca-lezbejki i izrazili svoje misljenje da takve sportiste uopste ne podrzavaju.
Prilicno sam se iznenenadio s obzirom da su u nekim drzavama USA odobrili vjencanje istopolnim parovima i da su mnogi tolerantni ili uopste ne obracaju paznju na iste.
ONo, nije sad da ja odobravam te veze ali moram reci da svako ima pravo na svoje sexualno opredjelenje ako to ne ugrozava druge, zar ne.
Nije moj problem ako je neko lezbaca ili peder, neka rade sta zele izmedju sebe i u svojoj sobi ali eto iznenadio sam se koliko ima konzervativaca u USA iako sam i prije znao da ih ima ali ne u tolikoj mjeri.
Znate, ako pogledmo americki zakon diskusija na tom radiu se moze oznaciti kao diskriminatorska a posebno mi je cudno da se oni pozivaju na svoje krscanstvo u kojem njihovi svestenici masovno siluju djecu i handre se sa pederima.

Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 1985
Registration date : 2008-04-03

O meni
Pravo ime: Razim

http://www.brka56.com

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh

- Similar topics