Ilegalni prelasci granice

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Ilegalni prelasci granice

Komentar by Admin on Sun 06 Jul 2014, 2:06 pm

Ovih dana je u USA veoma aktuelna tema ilegalni imigranti koji dolaze sa svih strana a posebno iz Meksika
Neke procjene govore da u USA trenutno ima oko 15 miliona ilegalnih imigranata i sve su glasniji protesti javnosti da se nesto ucini i sprijece ilegalni prelasci
Posto svi vi znate mnogo o ovome ja ne bih previse pisao u uvodu teme vec bih vas pitao da li treba biti strog te sprecavati ilegalne prelaske ili eto malo zamiriti
Treba reci da oni ilegalno rade i to po znatno manjoj satnici i tako na taj nacin obaraju satnice onima koji su legalno tu
Ne placaju porez, i mnogo toga ali koliko god se politicari kleli da aktivno rade protiv ilegalnih imigranata ja mislim da lazu jer njima odgovara jeftina radna snaga
Sta reci.....znate i sami kakva je situacija u Meksiku a ja licno mislim da je takvoj situaciji USA prilicno doprinijela
Ja sam USA spomenuo kao primjer i sad nemojmo se samo ograniciti na USA jer je ilegalna emigraija generalni problem

Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 1974
Registration date : 2008-04-03

O meni
Pravo ime: Razim

http://www.brka56.com

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh

- Similar topics