Forumi ili facebook

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Forumi ili facebook

Komentar by Admin on Sun 29 Dec 2013, 4:52 pm

Ta dilema odavno nije prisutna medju nasim ljudima pogotovo medju onima koji nemaju veliko iskustvo na internetu pa su izabrali facebook jer im je tamo jednostavnije
Naime, mnogi su na facebook-u zaslugom svojih najblizih ili svojih prijatelja koji su im pomogli da se registruju i naucili ih neke osnovne stvari
Vjerovatno ima jos razloga sto su tamo a jedan od razloga je sto im je vecina familije i prijatelja tamo koji misle da su forumi suvise neozbiljni za njih
Ok, imam razumijevanja za tako nesto ali eto licno vise volim forume zbog slobode koju imam, naime mogu biti anoniman i nema obaveze da se odaje identitet pa se svasta moze laprdati  Laughing 
Nazalost ni forumi nisu kao sto su nekada bili
Opustili, bez clanova i zelje da se diskutuje forumi su pmalo nezasluzeno baceni u stranu i cisto sumnjam da ce ikada vise biti popularni
Na forumima su ostali ljudi koji to vole a svi ostali su otisli na facebook koji je vec sada mnogima postao prava dosada jer ima svega i svacega da covjek pocne da povraca
Ne mislim da su forumi bolji od facebook-a sto se tice toga, tamo je ipak drugacije jer znamo ko stoji iza imena pa cisto budemo iznenadjeni zbog nekih ljudi od kojih nismo ocekivali kojekakve gluposti
Na kraju....neka i ponekog foruma da se prisjetimo starih druzenja a da li ce sta biti bolje to ne znam

Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 1974
Registration date : 2008-04-03

O meni
Pravo ime: Razim

http://www.brka56.com

Na vrh Go down

Re: Forumi ili facebook

Komentar by Admin on Thu 16 Jan 2014, 10:20 pm

Ponekad pratim sta rade "prijatelji" pa vidim da neki reda radi kliknu na "like" i to na tekstove koje bi trebali procitati prije nego sto kliknu svidja im se  hoho  ali oni to reda radi kliknu da se vidi kobajagi oni aktivni na tvojim temama i profilu
Ja tacno znam i vidim ko to na brzinu "odklika"  kolt hoho 

Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 1974
Registration date : 2008-04-03

O meni
Pravo ime: Razim

http://www.brka56.com

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh

- Similar topics