Smijsne price-tekstovi

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Smijsne price-tekstovi

Komentar by Admin on Wed 25 Dec 2013, 7:10 pm

Iz dnevnika jedne plavusice:
HURRAAAA, DOBILA SAM VOZACKU DOZVOLU!
Napokon mogu voziti svoj auto, bez da mi instruktor stalno ponavlja: "Pazi! Pogresan smjer. Pazi pjesak!"... ili nesto slicno.
Uopce ne razumijem kako sam ga podnosila dvije godine, kakvo zanovjetalo!

8. ozujka
Autoskola je priredila zabavu, jer sam polozila vozacki.
Instruktori su bili stvarno ganuti. Jedan je cak rekao da ce darovati misu za mene. Cini mi se da je jedan od njih imao suze u ocima, a jedan je rekao da ce se radi mene od srece napiti.
Jako ljubazni decki, ali nekako mi se cini da moja vozacka nije toliko bitna za toliko pretjerivanja.

12. ozujka
Kupila sam svoj crveni automobil! Na zalost sam ga morala ostaviti u salonu da mi zamjene zadnji blatobran, jer sam ubacila u "rikverc" umjesto u prvu. Nemam prakse... tek jedan tjedan vozim.

14. ozujka
I konacno, moj auto je tu! Bila sam tako zadovoljna da sam se odlucila jos malo provozati. Vjerojatno su i drugi imali istu ideju, jer je iza mene odjednom bilo puno automobila. Trubili su kao ludi... vjerojatno je to bila svadbena kolona, pa sam im se i ja pridruzila i smanjila brzinu sa 15 na 10 km na sat.
Vjerojatno im se to svidjelo, jer su poceli jos jace trubiti.

22. ozujka
Moji susjedi su bas super. Napisali su veliki natpis "PAZI SUSJEDA MANEVRIRA!" i dali su mi najvece parkirno mjesto, a djeci su zabranili da se igraju dok ja ne parkiram.
Pretpostavljam, samo zato kako mi ne bi smetali. Kako su to dobri ljudi.

30. ozujka
Drugi vozaci oko mene stalno trube, masu mi i pokazuju nekakve znakove. Mislim da je to vrlo ljubazno, ali je opasno.
Neki tip mi je nesto govorio, ali ga nisam razumjela, jer nisam nasla gumb za otvaranje prozora... umalo sam pogodila pjesaka.
Dobro je da sam vozila svojom standardnom brzinom... 15 na sat.

10. travnja
Malo su cudni ti vozaci. Ne samo da stalno masu, nego stalno i vicu. Nikako da saznam sto hoce, jer jos uvijek nisam nasla gumb za otvaranje prozora...
Mozda mi zele dati nekakve korisne informacije? Mislim da je tako, jer sam cula jednog kada je rekao: "Idi kuci, idi!". Nevjerojatno! Kako je znao da upravo vozim kuci!? Kad nadjem gumb za otvaranje prozora, bit ce mi malo jasnije sto mi pokusavaju reci...

19. travnja
Nocu je grad vrlo slabo osvijetljen. Danas sam prvi put izasla van nocu, pa sam morala stalno imati upaljena duga svjetla da bih uopce nesto vidjela.
Izgleda da su se i ostali vozaci, koji su vozili u susret, slagali sa mnom, jer su i oni odmah palili duga svjetla. Jedino sto ne razumijem, zasto su i trubili!? Mozda da prestrase pa potjeraju pse ili macke s ceste? Kakvi cudaci!!!

26. travnja
Danas sam imala prometnu nesrecu. Usla sam na rotor (kruzni tok), a kako je bilo puno automobila (nisam sklona pretjerivanju, ali bilo ih je najmanje cetiri), nikako nisam mogla izici. Kruzila sam i kruzila, trazila mogucnost za izlazak. Od kruzenja mi se tako zavrtjelo u glavi da sam udarila u spomenik na sredini rotora.
Stvarno bi morali ograniciti voznju u rotoru na samo jedan automobil!

3. svibnja
Nesreca me drzi i drzi. Danas sam isla po auto u garazu, a kad sam izlazila na cestu, fulala sam pedalu te pritisnula gas umjesto kocnice. Pogodila sam prolazeci auto te mu razbila cijelu desnu stranu. To je bila cista slucajnost da sam udarila upravo mog instruktora voznje.
Dobar covjek... posve neupitno. Ja sam stalno ponavljala da sam ja kriva, ali on je neprestano ponavljao drzeci se za glavu: "Oprosti mi Boze, molim te!.... Oprosti mi Boze, molim te!"

Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 1985
Registration date : 2008-04-03

O meni
Pravo ime: Razim

http://www.brka56.com

Na vrh Go down

Re: Smijsne price-tekstovi

Komentar by RebelW on Thu 26 Dec 2013, 5:35 pm

Tri žene igrale golf jednog lepog nedeljnog prepodneva. Jedna od njih nije bila previše spretna, pa njena loptica odleti u šumu. Ode ona da je potraži, i umesto loptice pronađe žabu uhvaćenu u zamku.
- Oslobodi me, - reče žaba - i ispuniću ti 3 želje.

Žena se nije dugo dvoumila. Oslobodi žabu, na šta žaba kaže:
- Hvala ti, ali zaboravila sam nešto da ti napomenem. Sve što poželiš, tvoj muž će dobiti 10 puta bolje.
- Nemam ništa protiv. - bila je zadovoljna žena.
Njena prva želja bila je da postane najlepša žena na svetu.
- Ali, jesi li ti svesna - upozori je žaba - da će tvoj muž postati naj naj najljepši muškarac na svetu? Pravi Adonis. Sve će ga žene proganjati.
- Nema problema. Pa ja ću biti najlepša žena na svetu i on će videti samo mene!

I tako žena postade najlepša na svetu. Posle toga poželi da postane najbogatija.
-Ali to će tvog muža učiniti 10 puta bogatijim od tebe.
- To mi uopšte ne smeta, ono što je njegovo i moje je. - odgovori žena.
I tako žena postade najbogatija na svetu.

- A šta je tvoja poslednja želja? - upita žaba.
- Želim da dobijem lagani srčani udar!

Pouka priče: Žene su veoma inteligentne. Nemoj se nikad šaliti sa njima!
Napomena: Ako si žensko, ne čitaj dalje. Za tebe je vic gotov. Stani ovde i osećaj se superiorno!

Ako si muškarac: Muž je imao 10 puta lakši srčani udar! Pouka priče je da žene stvarno misle da su jako inteligentne. Pustimo ih neka tako misle i uživajmo u spektaklu.

RebelW
Korisnik
Korisnik

Broj komentara : 28
Mjesto : Utopia
Registration date : 2013-12-16

Na vrh Go down

Komentar by RebelW on Mon 06 Jan 2014, 3:00 am

U New Yorku je nedavno otvoren ducan u kojemu zene mogu izabrati i kupiti supruga.
Na ulazu su izlozena "uputstva za upotrebu";
- Mozete posjetiti ducan SAMO JEDANPUT
- Postoji 6 katova i karakteristike muskaraca se poboljsavaju sto se vise penjete
- Mozete izabrati bilo kojeg muskarca na katu na kojem se nalazite, ili se popeti na sljedeci.
- Nemozete se vratiti na kat ispod.
Jedna zena odluci da ode posjetiti ducan i da nade partnera.
Na vratima prvog kata pise:
''Ovi muskarci imaju posao''I zena se odluci popesti na sljedeci kat
Na vratima drugog kata pise:
''Ovi muskarci imaju posao i vole djecu''I zena se odluci popesti na sljedeci kat
Na vratima treceg kata pise:
''Ovi muskarci imaju posao, vole djecu, i nevjerovatno su zgodni.''
Wow, pomisli zena, ali osjeca da se mora jos popeti
Na vratima cetvrtog kata pise:
''Ovi muskarci imaju posao, vole djecu, nevjerojatno su zgodni i pomazu u
kucnim poslovima''Nevjerovatno, pomisli zena, tesko se mogu oduprijeti da ne udem, ali nesto je tjera i ode na sljedeci kat.
Na vratima petog kata pise :
''Ovi muskarci imaju posao, vole djecu, nevjerojatno su zgodni ,pomazu u
kucnim poslovima i vrlo su romanticni''Zena odluci da ude, ali je u zadnji cas nesto sprijeci, i na kraju ode ipak na sesti kat.
Na vratima sestog kata pise:
Posjetiteljica ste br.31.456.012 , na ovom katu nema muskaraca, ovaj kat
postoji da bi se pokazalo koliko je nemoguce zadovoljiti jednu zenu.
Hvala vam sto ste posjetili nas ducan.
Preko puta tog ducana je otvoren jedan u kojemu muskarci mogu naci i kupiti suprugu.
Na prvom su katu zene koje vole sex.
Na drugom su katu zene koje vole sex, i ne gnjave previse.
katovi od treceg do sestog JOS NIKAD NISU BILI POSJECENI.

RebelW
Korisnik
Korisnik

Broj komentara : 28
Mjesto : Utopia
Registration date : 2013-12-16

Na vrh Go down

Komentar by Admin on Thu 09 Jan 2014, 9:15 pm

Pitanje: Doktore, je li istina da kardiovaskularne vežbe mogu produžiti život?
Odgovor: Ne trošite srce vežbanjem! Sve se vremenom troši..Kao da ćete očuvati automobil ako vozite brzo! Želite duže živeti? Malo odspavajte.

P: Treba li smanjiti konzumaciju mesa a jesti više voća i povrća?
O: Šta jedu krave i ovce? Seno i travu. I to je povrće. Dakle, kad pojedete odrezak, unosite povrće u svoj organizam. Ako su vam
potrebne žitarice, jedite piletinu.

P: Treba li smanjiti alkoholna pića?
O: Ne, naprotiv. Vino se pravi od voća. Konjak je destilovano vino, što znači da je iz voća odstranjen višak vode i ostalo je ono najbolje! Pivo se pravi od žitarica. U zdravlje!

P: Koje su prednosti redovnog vežbanja?
O: Žao mi je, ne mogu se setiti ni jedne. Moja je filozofija - ako vas ništa ne boli, dobro je!

P: Je li pržena hrana štetna?
O: NISTE ME SLUŠALI!!! Ulje se pravi od biljaka, kako to može biti štetno?

P: A šta je sa čokoladom?
O: Pravi se od kakaovca, a to su bobice, koje takođe spadaju u voće. Najbolji antidepresiv, hrana za raspoloženje!

P: Je li plivanje dobro za figuru?
O: Ako je dobro za figuru, kako objašnjavate kitove?

P: Da li je dobro biti u formi?
O: Pa i "okruglo" je forma!

Admin
Admin
Admin

O meni

Na vrh Go down

Komentar by uma on Mon 16 Jun 2014, 12:23 am

uma
Forumas
Forumas

Broj komentara : 480
Registration date : 2010-03-25

Na vrh Go down

Komentar by Admin on Mon 16 Jun 2014, 2:03 am

Rasema (citat):
Zato ovo i spada u humor  hoho 

Admin
Admin
Admin

O meni

Na vrh Go down

Komentar by uma on Mon 05 Jan 2015, 8:52 am

Došao pijan kući, spavao sa susjedovom ženom i tek treći dan shvatio da je u tuđoj kući…
4618
Jednu noć pijanstva Drago bi možda i mogao objasniti supruzi, ali za tri dana nestanka bez traga i glasa te spavanje s potpuno nepoznatom ženom izlika se ne pronalazi tako lako.
Došao pijan kući, spavao sa susjedovom ženom i tek treći dan shvatio da je u tuđoj kući… GALERIJA
Priča koja zvuči kao scenarij drugorazredne hollywoodske komedije priča je Drage Nerića iz Kruševice pokraj Slavonskog Broda.

Drago je u petak navečer otišao u lokalnu birtiju proslaviti poticaj koji mu je sjeo na račun s dvije godine zakašnjenja. Ali nije bio jedini, cijelo je selo došlo proslaviti taj poticaj i tako se fešta otegnula do kasno u noć. Drago je kući krenuo oko tri sata ujutro, bar tako tvrde konobari, jer se Drago ničega ne sjeća, no umjesto da skrene lijevo na jedinom križanju u selu, on je skrenuo desno, vjerojatno iz protesta zbog ministra Jakovine, i otišao u pogrešnom smjeru.

Susjedova kuća bila je gotovo identična njegovoj, samo crvena

Ne sjeća se ni kako ni zašto je pozvonio na vrata susjede Marije, čiji je muž bio na službenom putu. Marija ga je pustila u kuću misleći da je njezin suprug, a kako nisu palili svjetla, vrlo su se brzo upustili u ljubavni čin, koji je prema Draginim riječima trajao puna tri sata.

- Ma to je bilo nešto brzinski, ni pet minuta, nije vrijedno spomena – tvrdi susjeda Marija.

Ujutro neugodna tišina

Marija je tek ujutro shvatila da to nije njezin muž, ali joj je bilo strašno neugodno pa se odlučila pretvarati da se ništa nije dogodilo te čekati da se Drago pokupi i ode kući. No kako je Drago tradicionalni Slavonac koji sa ženom razgovara samo kad mu treba podrezati nokte na nogama, on ni ujutro nije primijetio da Marija nije njegova žena, a kako većinu vremena provodi u lokalnoj birtiji, nije ni skužio da kuća nije njegova.

- Žena ko žena, tko će ih razlikovati – zaključio je Drago, uz molbu da svoju vijest ne pokažemo njegovoj ženi..

Drago je puna tri dana živio u susjedovoj kući i spavao s njegovom ženom

Neugodna je situacija trajala puna tri dana, Drago se svaki dan opijao i nije imao pojma da je u tuđoj kući, a Marija nije znala kako mu to priopćiti. No onda je došao ponedjeljak i Marija je zamolila Dragu da odveze njezinu kćer do škole i tad su mu proradili klikeri.

- Možda jesam bio pijan, ali kod nas su u kući svi bili sinovi, kako sada curica – zapitao se Drago prije nego što mu je Marija objasnila da nije njegova žena.

Na kraju ipak sretan završetak

Drago se brzo pokupio i otišao kući, gdje ga je čekala zabrinuta supruga kojoj je izmucao da ga je opet otela UDBA i ispitivala o braniteljskoj mirovini. Priča je srećom sretno završila, a Drago je uplatio misu za susjeda Marijana, čijom se ženom služio puna tri dana.
uma
Forumas
Forumas

Broj komentara : 480
Registration date : 2010-03-25

Na vrh Go down

Komentar by Admin on Mon 05 Jan 2015, 10:27 am

Dobra susjeda, dobra i zagorila prcanje plavi

Admin
Admin
Admin