Status dana

Stranica 3/3 Previous  1, 2, 3

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Status dana

Komentar by Admin on Sun 22 Dec 2013, 11:26 am

First topic message reminder :

Ovu temu sam zamislio ............
Ako ste necim odusevljeni, ako vas je nesto dirnulo, ako ste impresionirani necim ....ma jednostavno nesto sto vam je na dusi napisite ovdje ali da to ne bude predugo jer za vase price i pjesme imamo podforum knjizevnost
Dakle, neka to bude vas status dana  Very Happy 

Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 1973
Registration date : 2008-04-03

O meni
Pravo ime: Razim

http://www.brka56.com

Na vrh Go down

Re: Status dana

Komentar by Admin on Thu 21 Jul 2016, 10:57 pm

Mnogi Bosnjaci, mnoge Bosnjacke stranice se "ubise" od prenosenja vijesti iz Turske i uzdizanja Erdogana i ostale turske vlasti do neba ali takvi ni slucajno ne komentarisu probleme koje Bosnjaci ali i ostali drzavljani BiH imaju u BiH. Mnogi se uzdizu svojim muslimanstvom ali ako malo pogledamo i bolje analiziramo dobijamo veoma porazavajucu istinu. Eto, koliko je vas "turkofila" cestitalo Bajram svojim prijateljima i rodbini? Ma ne, oni nisu Turci, zar ne? Zasto ti turkofili ne kazu zasto ne odgovore na upucenu bajramsku cestitku iako se jasno vide da su pogledali poruku koju ste im poslali. Mnogo je zavidljivosti i mrznje medju nasim Bosnjacima-muslimanima ali bitno je voditi brigu o tudjoj zemlji i vlasti. Zasto turkofilima ne smeta ustanak protiv vlasti u Siriji, Kosovu, i mnogim drugim zemljama. Ne smeta, jer oni nemaju sultana kojem pojedini BosnjacI ljube dupe. Mnogo se pitanja namece a oni ne odgovaraju ali vidimo da su puni mrznje prema onima koji ne vole "sultana" i zedni su tudje krvi. Mnogo toga bih napisao ali trenurtno kod nas u Atlanti grmi i pada kisa pa ne bih duzio ali i ovo je dovoljno da se oni pametniji prepoznaju

Admin
Admin
Admin

O meni

Na vrh Go down

Komentar by Admin on Thu 13 Oct 2016, 12:29 am

Zanimljivo je kako covjek u nekim situacijama kao sto je npr. rat prihvati psovanje kao nesto sto je normalno. Nije da se prije rata nije psovalo ali smo svi imali mjere i pazili da to ne bude javno ali pod pritiskom i strahom, stresom svi smo psovali a posebno kada smo bili na liniji. Pritisak i stres se otklanjao i rakijom (hahaha) ali kad nesto opsujes bilo je lakse, Na veliku zalost kod mnogih koji su bili u ratu ostala je navika za psovanjem a po mom misljenju bolje nego da imaju probleme sa postratnim "sindromom" i budu opasnost za porodicu i okolinu. Naravno da nije kulturno psovati ali gore sam ukratko opisao kako i zasto a sad ako neko nas koji opsujuemo zove krkanima necu zamjeriti jer oni ne znaju kako je bilo na prvim linijama odbrane. Pored neprijatelja napadali su i nas komarci kao helikopteri Apaci a zima je bila strasna a eto opsujemo mi pa je mozda i to razlog sto ne idemo pshijatrima a neki idu iako ne psuju

Admin
Admin
Admin

O meni

Na vrh Go down

Komentar by Admin on Wed 22 Feb 2017, 11:03 am

Cesto imam zelju da napustim facebook i to radim povremeno ali na fb sam upoznao ljude iz cijelog svijeta s kojima odlicno komuniciram
Kada budem umoran, nervozan ili pod stresom od posla par lijepih poruka me zaista obraduju i opuste.
Volim se druziti sa ljudima i stvarati nova prijateljstva

Admin
Admin
Admin

O meni

Na vrh Go down

Komentar by Sponsored content