Da li je skupa sahrana

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Da li je skupa sahrana

Komentar by Admin on Wed 18 Dec 2013, 10:33 pm

Za sahranu potrebno najmanje 800 KM
Najniža cijena opreme za pogreb u Bijeljini kreće se od 300 do 500 KM, dok je za grobno mjesto na Gradskom groblju u Pučilama potrebno platiti 175,5 KM, koliko košta i sam ukop.

Iz preduzeća "Komunalac" u Bijeljini navode da rade prema cjenovniku koji je odredila Skupština grada Bijeljina.

"Građani za grobno mjesto na Gradskom groblju u Pučilama, koje je u nadležnosti `Komunalca`, plaćaju 175,5 KM. Toliko iznosi i cijena ukopa, a dužni su da navedene iznose plate prije sahrane", rečeno je Srni u ovom preduzeću.

U "Komunalcu" kažu da za rezervisanje grobnog mjesta treba izdvojiti 200 KM, a održavanje groba se plaća mjesečno i iznosi oko 12 KM.

Prema cjenovniku prodavnica pogrebne opreme u Bijeljini, najjeftiniji sanduk je oko 200 KM, a krst oko 40 KM. Najjeftiniji komplet sa najneophodnijom opremom - koja uključuje sanduk, krst, posteljinu i cvijeće - staje oko 300 KM.

OK, ovo je cijena koliko mi se cini za pravoslavce jer se spominje i krst
Ipak, neka ovaj gore clanak posluzi kao generalni uvodnik za ovu temu
Dakle, za obicnog naseg covjeka je sigurno skupo ako u obzir uzmemo primanja
Ja sam imao priliku da placam za nekoga i za mene nije bilo skupo ako bih uporedjivao cijenu sahrane npr. u USA

Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 1985
Registration date : 2008-04-03

O meni
Pravo ime: Razim

http://www.brka56.com

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh