Mustafa Smajlovic

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Mustafa Smajlovic

Komentar by Admin on Sat 14 Dec 2013, 12:47 am

PAŽLJIVO PROČITAJTE, NIJE PUNO TEKSTA, MOŽDA PREPOZNATE NIHIL INSANA: On se lažno predstavlja na Facebooku, mijenjajući imena i profile. On laže i okolo kudi vaše prijatelje i na sve moguće načine pokušava da se podvuče pod vašu kožu, kako bi vam trovao krv i rovario iznutra (provjerite, možda je i među vašim fb prijateljima!) Samo da bi se okoristio, makar i za sitni šićar, on koristi vaša poznanstva, dobrotu, umijeće da živite i stvarate. U svemu je samo on nesretnik. Nastoji vas prevariti na sve moguće načine, predstavljajući se pod plaštom laži kao pjesnik, putnik, zavodnik. Tog i takvog, koji živi na tuđi račun, ima i kad nema u Sarajevu, Dubrovniku, Bankoku, Tunguziji. Na FB postavlja i lažne fotografije. Ako ih pažljivije pogledate, uvjerićete se kako nisu odraz stvarnog stanja i nisu u dosluhu opisa slike. On jedino umije dobro da vara, laže i petlja. Ovako ili onako uspio je, nažalost, prevariti nemali broj ljudi, najviše žena. Nemate razloga za strah i kada prijeti, jer takav se boji i svoje sjenke, ali budite na oprezu! Ako mu povjerujete, vi ste u paukovoj mreži. On nije ni vrus, ni haker, a nije ni insan. Virus se može odstraniti, haker se može udaljiti, a sa nihil insanom morate postupiti kao sa nametnikom. Jednostavno zgnječite uš. Pod noktom ostane samo mrlja. Naš fini i mudri narod takve je davno prepoznao i imenovao: gnjida, metilj, pogan, jad, smrad, uhljup, tokmak, karciogeni idiot, duševni bolesnik. Kada sam ga prepoznao u svemu ovome i isključio iz Facebook prijatelja, a nisam jedini, pokušao me je oblatiti kod istinskih prijatelja, ali je na kraju, da prostate na izrazu, ostao posran! Taj i takav ima pravo ima ime i prezime u rodnom listu, i brzo ćemo ga objelodaniti preko javnih službi koje se bave zaštitom ljudi i njihovih dobara.
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 1983
Registration date : 2008-04-03

O meni
Pravo ime: Razim

http://www.brka56.com

Na vrh Go down

Re: Mustafa Smajlovic

Komentar by Admin on Sat 14 Dec 2013, 12:48 am

Dino Bekto:*** Ja dozvoljavam sebi lično i da ga imenujem ....jadni idiot od čovjeka se zove Zijad Zike Smajić...jad i čemer od čovjeka....šta sebi dozvoljava ...bijedno da ne može bijednije...od njega.
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 1983
Registration date : 2008-04-03

O meni
Pravo ime: Razim

http://www.brka56.com

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh

- Similar topics