Kako izbjeci Sukob na Forumima??

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Kako izbjeci Sukob na Forumima??

Komentar by Husinka on Fri 11 Apr 2008, 6:40 pm

Da vas cujem sta mislite o ovoj Temi jer desi se da se malo posvadja kaze koja rijec koja nije bas lijepa ali eto ljudi smo pa grijesimo. Ja uglavnom sa prije grizla i bilo mi jako tesko kad se sa nekim posvadjam a sad vec drukcije razmisljam o tome. Kazem sto mislim i idem dalje ako se nekome svidja svidja mu se a onome kome se nesvidja procita ili preskoci. Ako doticna Osoba nezeli da samnom kontaktira kazem da i nemora volja mu kao Sokcu Post Laughing Laughing

Forumas

Broj komentara : 104
Registration date : 2008-04-08

Na vrh Go down

Re: Kako izbjeci Sukob na Forumima??

Komentar by Admin on Sat 12 Apr 2008, 1:52 am

Nazalost danas su mnoge osobe osjetljive na bilo kakve kritike i upozorenja i napustaju forume za malu sitnicu
Ne reagujem uvijek na provokacije, jer imam neki svoj sistem
Radije ne citam neki komentar koji ce me povrijediti, ali posto sam u poziciji da to ovdje moram raditi onda je to druga stvar
Postoje ljudi koji jedva cekaju da im kazes nesto sto im ne odgovara da bi mogli de se "istresu" na vas
To neki lijece svoje frustracije koje imaju kod sebe
U poslednje vrijeme mi je bas postalo svejedno za mnoge stvari pa tako i za raznolaprdanje na razlicitim forumima
Svjestan sam problema s kojim se susrecu ljudi ali ne dozvoljavam da te probleme prelamaju preko mojih ledja
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 1985
Registration date : 2008-04-03

O meni
Pravo ime: Razim

http://www.brka56.com

Na vrh Go down

Komentar by Eva on Sat 12 Apr 2008, 5:47 pm

forumi su u neku ruku virtualna preslika drustva, i puno ljudi shvaca ih previse osobno....normalno je da se misljenja razilaze, pa ne mislimo svi istom glavom, i to sto smo razliciti trebalo bi biti zanimljivo a ne razlog za svadjanje, zasto bi se sukobljavali ko mala djeca oko toga, neciji stav glupo je i besmisleno pokusati promijeniti, a kamoli se oko toga nervirati Very Happy
ono sto mislim, to uvijek kazem...a sad, ako to koga potakne na svadju umjesto normalne ljudske rasprave, to zbilja nije moj problem niti mi je zanimljivo.
Isto tako frustrirani ljudi koji bas imaju cilj svadjati se, ne nailaze bas kod mene na razumijevanje, podrsku niti sugovornika...ima daleko pametnijih stvari od ozbiljne prepirke po forumima Very Happy

Eva
Korisnik
Korisnik

Broj komentara : 4
Registration date : 2008-04-11

Na vrh Go down

Komentar by Admin on Tue 15 Sep 2009, 10:40 pm

Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 1985